Share/Save/Bookmark
 
چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹
کد مطلب : 12499
 

رئیس شبکه دامپزشکی اسلام آبادغرب خبر داد:
کشف و ‌ضبط بیش از ۲۰۰ کیلوگرم گوشت ناسالم در اسلام‌آبادغرب
کرمانشاه- رئیس شبکه دامپزشکی اسلام آبادغرب از کشف و ‌ضبط بیش از ۲۰۰ کیلوگرم گوشت نا سالم در جریان بازدیدهای نوروزی از این شهرستان خبر داد.
مرجع : خبرگزاری مهر
 
کشف و ‌ضبط بیش از ۲۰۰ کیلوگرم گوشت ناسالم در اسلام‌آبادغرب
دکترصید محمد قاسمی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستا ن اسلام آبادغرب در طرح تشدید نظارت های نوروزی بر مراکز تهیه، تولید، فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان گفت: این نظارت ها از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در جریان این بازدیدها ۱۵۳ کیلوگرم گوشت قرمز و گوشت مرغ از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی کشف وضبط شد.

به گفته این مسئول، همچنین ۳۵ کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته نیز از رستوران های سطح شهر و سه لاشه کامل گوسفند از کشتارگاه دام شهرستان ضبط وامحا شد.

رئیس شبکه دامپزشکی اسلام آبادغرب یادآورشد: پرونده واحدهای متخلف نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل وگوشت های کشف شده نیز به شیوه بهداشتی معدوم وامحا شد.

دکتر قاسمی حفظ بهداشت مردم و تامین فرآورده خام دامی سالم را از اولویت اصلی دامپزشکی برشمرد و از مردم هم خواست با خرید فرآورده های خام دامی از مراکز معتبر، در کنار دامپزشکی باشند.

وی تصریح کرد: مردم‌ می توانند هرگونه شکایت وتخلف را با تلفن ۱۵۱۲ و ‌یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با دامپزشکی در میان بگذارند.