نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » اخبار و تازه ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی:

فعالیت دستگاه ها با هدف خدمت به مردم باشد/پرهیز از نگاه سلیقه ای

۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۸

مرجع : خبرگزاری مهر

بیرجند- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: فعالیت دستگاه ها باید با هدف خدمت به مردم باشد که این امر با نگاه سلیقه ای حاصل نمی شود.

محمد حسینی پیش از ظهر دوشنبه در دهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان با بیان اینکه ایجاد رقابت در بازار تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت خدمات دارد، گفت: باید برای ایجاد رقابت در روز بازارها از خارج استان نیز استفاده شود.

وی با اشاره به ایام نوروز بیان کرد: مدیران باید در ایام تعطیلات نوروز در بازار حضور مستقیم با مردم داشته باشند و بخش های مختلف خدماتی را رصد کنند.

حسینی با تاکید بر اینکه باید سلایق شخصی و سازمانی کنار گذاشته و تصمیمات عام تری گرفته شود، افزود: در حال حاضر مردم چوب نگاه های چندگانه و اختلافات و سلیقه ای برخورد کردن مدیران و سازمان ها را می خورند.

وی با بیان اینکه انجام تمامی فعالیت ها باید با هدف خدمت به مردم صورت گیرد، گفت: همدلی، هماهنگی و هم افزایی دستگاه ها نیز تاثیر مستقیمی در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: به طور یقین خدمت به مردم با نگاه شخصی محقق نمی شود و باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: در حال حاضر مشکل خاصی روی تامین و کمبود کالاهای تنظیم بازار وجود ندارد.

علی تهوری با بیان اینکه در حال حاضر قیمت تخم مرغ ۲۲ درصد کمتر از میانگین کشوری است، افزود: همچنین قیمت صیفی جات و میوه های فصل روند ثابت و رو به کاهشی داشته است.