نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » اخبار و تازه ها

رئیس شبکه دامپزشکی اسلام آبادغرب خبر داد:

کشف و ‌ضبط بیش از ۲۰۰ کیلوگرم گوشت ناسالم در اسلام‌آبادغرب

۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹

مرجع : خبرگزاری مهر

کرمانشاه- رئیس شبکه دامپزشکی اسلام آبادغرب از کشف و ‌ضبط بیش از ۲۰۰ کیلوگرم گوشت نا سالم در جریان بازدیدهای نوروزی از این شهرستان خبر داد.

دکترصید محمد قاسمی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستا ن اسلام آبادغرب در طرح تشدید نظارت های نوروزی بر مراکز تهیه، تولید، فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان گفت: این نظارت ها از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در جریان این بازدیدها ۱۵۳ کیلوگرم گوشت قرمز و گوشت مرغ از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی کشف وضبط شد.

به گفته این مسئول، همچنین ۳۵ کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته نیز از رستوران های سطح شهر و سه لاشه کامل گوسفند از کشتارگاه دام شهرستان ضبط وامحا شد.

رئیس شبکه دامپزشکی اسلام آبادغرب یادآورشد: پرونده واحدهای متخلف نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل وگوشت های کشف شده نیز به شیوه بهداشتی معدوم وامحا شد.

دکتر قاسمی حفظ بهداشت مردم و تامین فرآورده خام دامی سالم را از اولویت اصلی دامپزشکی برشمرد و از مردم هم خواست با خرید فرآورده های خام دامی از مراکز معتبر، در کنار دامپزشکی باشند.

وی تصریح کرد: مردم‌ می توانند هرگونه شکایت وتخلف را با تلفن ۱۵۱۲ و ‌یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با دامپزشکی در میان بگذارند.