نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » هدفمندی یارانه ها

معاون استاندار كرمان:

25 درصد در آرد مصرفي كرمان صرفه‌جويي شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۸:۲۴

مرجع : خبرگزاری فارس

معاون برنامه‌ريزي استاندار كرمان گفت: از آغاز قانون هدفمندي يارانه‌ها بر اساس بررسي‌هاي انجام شده، بيش از 25 درصد در آرد مصرفي استان كرمان صرفه‌جويي شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان به نقل از روابط عمومي استانداري كرمان، محمد تكلوزاده در جلسه شوراي سياست‌گذاري گندم و آرد استان كرمان اظهار داشت: افزايش كيفيت آرد توليدي توسط كارخانجات آرد استان و نان توليدي نانوايي‌ها بسيار ضروري است.
وي خاطرنشان كرد: مسئولان دستگاه نظارتي ملزم به نظارت هرچه بيشتر بر عملكر كارخانجات آرد استان و همچنين كيفيت پخت و عرضه نان باكيفيت به مشتريان است.
تكلوزاده با تأكيد بر لزوم آموزش كاركنان نانوايي‌ها تصريح كرد: از آغاز قانون هدفمندي يارانه‌ها بر اساس بررسي‌هاي انجام شده، بيش از 25 درصد در آرد مصرفي استان صرفه‌جويي شده است.
وي گفت: بحث خود مصرفي گندم دوباره رونق گرفته است و بسياري از خانوارها به ويژه روستائيان تمايل بيشتري براي مصرف گندم توليدي خود و توليد نان سنتي و با كيفيت دارند.
تكلوزاده ميزان گندم ذخيره در سيلوها و انبارهاي استان كرمان را در حال حاضر 170 هزار تن اعلام و خاطرنشان كرد: 80 هزار تن از اين گندم‌ها مربوط به گندم خريداري شده سال جاري است.